Služby

Předoperační vyšetření

Poskytujeme komplexní specializovanou péči v oborech kardiologie a vnitřního lékařství. O pacienty se staráme ve spolupráci s praktickými lékaři a jinými specialisty. K dispozici máme kompletní neinvazivní diagnostiku (ultrazvukové vyšetření srdce a cév.

Více informací

Bicyklová ergometrie

Bicyklová ergometrie je zátěžový test, který se provádí k získání informací o tom, jak srdce pracuje při fyzické námaze. Během cvičení se Vaše srdce intenzivněji stahuje a bije rychleji než při běžných činnostech, proto zátěžový test může odhalit problémy srdce, které se v klidu nemusí projevit.

Více informací

Transtorakální echokardiografie

Echokardiografie je vyšetření, kterým zobrazujeme srdce pomocí ultrazvukových vln. Umožňuje lékaři hodnotit, jak srdce pumpuje krev, jaký je pohyb a charakter srdečního svalu, vzhled srdečních chlopní o ostatních srdečních částí a díky tomu diagnostikovat onemocnění myokardu a chlopní.

Více informací

EKG (elektrokardiografie)

EKG je vyšetřovací metoda, kterou zaznamenáváme elektrickou aktivitu srdce. Každý srdeční stah je spouštěn elektrickými impulzy, které vznikají ve specializovaných buňkách v pravé srdeční síni.

Více informací