Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Služby

Předoperační vyšetření

Poskytujeme komplexní specializovanou péči v oborech kardiologie a vnitřního lékařství. O pacienty se staráme ve spolupráci s praktickými lékaři a jinými specialisty. K dispozici máme kompletní neinvazivní diagnostiku (ultrazvukové vyšetření srdce a cév.

Více informací

Bicyklová ergometrie

Bicyklová ergometrie je zátěžový test, který se provádí k získání informací o tom, jak srdce pracuje při fyzické námaze. Během cvičení se Vaše srdce intenzivněji stahuje a bije rychleji než při běžných činnostech, proto zátěžový test může odhalit problémy srdce, které se v klidu nemusí projevit.

Více informací

Transtorakální echokardiografie

Echokardiografie je vyšetření, kterým zobrazujeme srdce pomocí ultrazvukových vln. Umožňuje lékaři hodnotit, jak srdce pumpuje krev, jaký je pohyb a charakter srdečního svalu, vzhled srdečních chlopní o ostatních srdečních částí a díky tomu diagnostikovat onemocnění myokardu a chlopní.

Více informací

EKG (elektrokardiografie)

EKG je vyšetřovací metoda, kterou zaznamenáváme elektrickou aktivitu srdce. Každý srdeční stah je spouštěn elektrickými impulzy, které vznikají ve specializovaných buňkách v pravé srdeční síni.

Více informací